Geora namams

ŠEPEČIAI

Geora siūlo jums būtiniausią įrankį buityje – šepečius, pagamintus iš kokoso bei sizalinės agavos pluošto.

Tegul Jūsų namai būna ekologiški!
Išmeskite plastiką ir gyvenkite žaliai su mūsų kūno ir virtuvės šepečiais:
• Visi šie šepečiai yra rankų darbo, gaminami iš 100% natūralių medžiagų ir savaime suyrantys, todėl yra visiškai draugiški aplinkai.
• Net medį apdorojanti medžiaga nėra toksinė ir todėl yra saugi vaikams bei gyvūnams.
• Jei palaikote žalią gyvenimo būdą, galite būti užtikrinti, jog šepečiai po ilgaamžio tarnavimo gali nukeliauti į Jūsų kompostinę, kur natūraliai suirs.

Kataloge plati prekių įvairovė: prekiaujame šepečiais ne tik buičiai (daržovėms, indams ir pan.), bet ir kūnui (nugarai, pėdoms ir t.t.). Visi produktai yra daugiafunkcinio naudojimo, todėl užtikriname jų efektyvumą bei naudą.

Šepeciai buičiai
Tinka puodų, keptuvių, indų, pjaustymo lentų, praustuvių, daržovių ir vaisių valymui; galėsite itin lengvai nušveisti nešvarumus nepažeisdami paviršiaus. Neįgauna blogo kvapo, galima naudoti chemines medžiagas.

Šepečiai kūnui
Galima naudoti kaip įprastą dušo kempinę ar sauso pilingo šepetį. Sausą kūną švelniai trinti sukamaisiais judesiais, apeinant limfmazgius bei krūtinę. Masažinių judesių kryptis – iš apačios į viršų. Atliekant šią procedūrą reguliariai, pastebėsite kaip švelnėja ir sveiksta jūsų oda, nyksta celiulito požymiai. Taip pat gerinate kraujo ir limfos apytaką, stimuliuojate aktyviuosius taškus, suminkštinante išsausėjusią odą, išvalydami ją nuo suragėjusių dalelių. Normalizuojant limfos sistemą, iš organizmo lengvai pasišalina ir toksinai.

TREND PAŠLUOSTĖS

Trend Products – tai Austrijoje įsikūrusi kompanija, gaminanti aukščiausios kokybės ekologišką produkciją. Kompanijos tikslai yra:

Inovacijos;
Ekologija;
Gyvenimo kokybės gerinimas.

Trend Products kuria, gamina ir parduoda aukščiausios kokybės produktus. Apie produktų kokybę byloja patenkintų klientų atsiliepimai visame pasaulyje.

Trend Active mikropluošto pašluostės labai skiriasi nuo pigių produktų. Trend Active valymo gaminių dėka be chemijos ir didelių pastangų lengvai išvalysite visus namus. Valymui naudojamas tik vanduo. Pašluostės valo ekonomiškai, ekologiškai ir ypač higieniškai.

 

ANYLOCK

Pristatome Pietų Korėjos kompaniją „Anylock“, kurios atstovai Lietuvoje esame mes. „Anylock“ produkcija palengvins jūsų buitį.

Naudodami Anylock užsegtukus, sandariai uždarysite bet kokią pakuotę ir palaikysite tvarką bei švarą savo namuose. Anylock maišeliai – alternatyva dėžutėms ar įprastiems maišeliams. Anylock maišeliuose maistas išliks šviežias žymiai ilgiau ir sutaupys begalę vietos jūsų virtuvėje. Maišeliai tinka ir ne maisto produktų laikymui.

AnyLock sudėtyje yra specialios medžiagos, gaminamos  P. Korėjoje – “BioCleanAct”. Tai antibakterinė, antivirusinė ir antigrybelinė medžiaga, dezinfekcijos priemonė, naudojama maisto pakavimo produktams bei įrankiams (virtuvės reikmenims, darbovietėse, ligoninėse, lėktuvuose ir pan.)
Patvirtinta kaip žmogaus organizmui nekenkianti priemonė, nes pagaminta naudojant tik natūralias anti-mikrobines medžiagas.

 

BB-1 BEGOBANO CLASICA

Dermatologiškai patikrintos kempinėlės su hipoalergeniniu geliu, skirtos kasdieniam naudojimui. Kempinėlės praturtintos ypatinga “dušo želė” pakeisiančia jūsų požiūrį, į nusistovejusias kasdienes higienos normas.

Naudojimas:
Ligoninės; Vaistinės; Namai

Rekomenduojame:
Bendrai higienai; Senyvo amžaius zmonėms; Vaikams; Praktiškiems keliautojams; Jautriai odai; Laisvalaikiui ir sportui

Savybės:
pH 5.5 Dermatologiškai patikrinta; Valo, minkština ir drėkina odą; Vienkartinio naudojimo, neleidžia atsirasti grybeliui ir bakterinėms infekcijoms.